Producenci
Jak sprawić by ten sam akumulator towarzyszył nam dłużej niż jeden sezon? 0
Jak sprawić by ten sam akumulator towarzyszył nam dłużej niż jeden sezon?

Dzisiejszy post napisany został ze względu na nasilające się pytania odnośnie przechowywania akumulatorów. Każdy z nas wie, że porządny akumulator nie należy do najtańszych przyjemności jakie możemy sobie sprawić, zatem przydałoby się aby wytrzymał dłużej niż jeden sezon. Czy to kwestia tego, że wybraliśmy tańszy i nie dał rady? Absolutnie nie.

czytaj całość »
Jak wybrać dobrą kosiarkę akumulatorową? 0
Jak wybrać dobrą kosiarkę akumulatorową?

Powodów dla których zainteresowaliśmy się kosiarką akumulatorową może być naprawdę wiele. Chcemy być bardziej eko, zależy nam na cichym urządzeniu, irytuje nas wszędobylski, plączący się przewód zasilający czy też przeszkadzają spaliny bądź konieczność pamiętania o wymianie oleju. Ile osób tyle indywidualnych odczuć. W dzisiejszym wpisie porównamy sobie trzy najpopularniejsze modele kosiarek akumulatorowych w naszym sklepie aby przekonać się, która z nich będzie miała najbardziej zbliżone do ideału cechy.

czytaj całość »
Kupujemy pilarkę! 0
Kupujemy pilarkę!

Koncepcja pięknego, cieszącego wzrok ogrodu została zaburzona poprzez zdrewniałe elementy naszych krzewów i żywopłotów? Gałęzie nie układają się jak należy i rozrastają w każdą, możliwą stronę? Jest sprawdzony patent, żeby opanować samowolkę roślinną w ogrodzie. Z pomocą przyjdzie pilarka łańcuchowa!
Czy to aby nie produkt do leśnictwa? Nic bardziej mylnego! Oczywiście są dostępne na rynku również produkty profesjonalne dla drwali i leśników ale nie o tym w dzisiejszym wpisie.

czytaj całość »
Czym różni się kosa/wykaszarka od podkaszarki? 0
Czym różni się kosa/wykaszarka od podkaszarki?

Czy zastanawialiście się nad tym jak efektywnie pozbyć się pozostałości po niedokładnym koszeniu? Czy są miejsca w ogrodzie w które kosiarka siłą rzeczy nie może się zmieścić? A może też nie macie jeszcze kosiarki i rozważacie zakup uniwersalnego produktu, który zmieści się wszędzie bez konieczności zakupu dwóch różnych produktów? W dzisiejszym wpisie postaramy się znaleźć rozwiązanie na powyższe pytania!

czytaj całość »
Jak ułatwić sobie życie? 0
Jak ułatwić sobie życie?

Sukcesywnie pracujemy nad tym, aby wykonywane przez nas czynności stawały się w miarę możliwości łatwiejsze, lżejsze i mniej wymagające. Chcemy zaoszczędzić nie tylko swoją pracę ale i wkładany w nią czas ponieważ żyjemy w ciągłym biegu. Producenci przeróżnych produktów dwoją się i troją aby sprostać wymaganiom XXI w.
W dzisiejszym wpisie chciałabym poruszyć temat takiego właśnie producenta, opisać Państwu pokrótce jego starania i zaproponować alternatywę pracy. Ciekawi? Zapraszam!

czytaj całość »
Sprzątanie ogrodu cz. II 0
Sprzątanie ogrodu cz. II

Każdy z nas zna znój sprzątania na posesji. Wszędobylski piasek pod samym wejściem do domu jest zmorą każdego posiadacza innej nieruchomości niż mieszkanie w bloku. Dlaczego? Ponieważ jest to syzyfowa praca. Nigdy nie kończące się zamiatanie, czyszczenie, zagrabianie. Porozmawiamy sobie zatem o produktach stricte do sprzątania czyli o zamiatarkach ręcznych i dmuchawach, które zaprojektowane zostały aby ułatwić nam utrzymanie porządku na naszych posesjach.

czytaj całość »
Sprzątanie ogrodu cz. I 2
Sprzątanie ogrodu cz. I

Myjki ciśnieniowe to produkt, który na rynku znany jest od wielu lat. Jaka jest pierwsza myśl każdego potencjalnego nabywcy po usłyszeniu hasła myjka ciśnieniowa? Karcher. Nie ważne czy jest to świadoma myśl czy też nie. Jest to producent, który pierwszy wpuścił na Polski rynek produkt i rozreklamował go. W naszym dzisiejszym wpisie poruszymy jednak temat samych urządzeń.

Czy jest to produkt warty zakupu? Jakie są jego zastosowania?
Czy sprawdza się tylko w warunkach domowych czy też używamy go przemysłowo?
Zapraszam do artykułu i przekonacie się!

czytaj całość »
Jak wybrać kosiarkę? 0
Jak wybrać kosiarkę?

Masz do wyboru kosiarkę elektryczną, kosiarkę spalinową oraz zdobywającą coraz większą popularność kosiarkę akumulatorową. Która z nich będzie najlepsza dla Ciebie?

czytaj całość »
Wiosna w ogrodzie 0
Wiosna w ogrodzie

Cóż to jest wertykulator? Nazwa nic Ci nie mówi? Do czego służy? Ale jak tego tak w ogóle używać?
Tego dowiesz się z Naszego artykułu!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl